FUTBOLCUP

Najlepszy Manager w Sieci.

#1 2011-03-06 20:26:37

Mourinho

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 29
Punktów :   

I Numer Gazetki

W Pierwszym Numerze Gazetki Zobaczymy
* Wywiad z Mati
* Poznajemy Jigsaw'a
* Sport
* Trochę Humoru




Ad.1





R: Cześć Mati poświęcisz chwile na wywiad ?
M: Oczywiście , zawsze mam czas dla użytkowników

R: Pierwsze pytanie co skłoniło ci do zrobienia kolejnego forum ?

M: Myślę że tamte forum było za mało reklamowane ale w tym tak nie będzie

R: Czy przy stworzeniu forum na początku ktoś ci pomagał, doradzał czy zrobiłeś wszystko sam ?

M : Pomagali mi AroTSW i WezyrPL

M:Tak ,na razie jest dobrze . Jak na 2 dni 7 użytkowników to nieźle

R: Zamierzasz wprowadzić jakieś zmiany ? Czy na razie wstrzymasz się z tym ?

M: Wprowadzam kontuzję a nad resztą zobaczymy

R: Jak oceniasz prace swojej Administracji jak i Moderatorów ?

M: Bardzo dobrze , chociaż od wczoraj nie pojawia się AroTSW

R: Na Koniec Możesz Kogoś Pozdrowić jeżeli chcesz

M: Ciebie , I wszystkich użytkowników

R: Dzięki za poświęcony dla mnie czas
    Ja również Pozdrawiam Cie, Cześć

M: Narazie


Ad.2



R: Prawdziwe imię i nazwisko:

Alex Kaszyński

R: Data urodzenia:

27.04.1996

R: Miejsce zamieszkania

Warszawa

R: Hobby:

Piłka nożna , ręczna , informatyka , asg

R: Ulubiona potrawa

Nie mam takiej

R: Ulubiony napój:

Bimber

R: Nałogi:

Alkohol

R:Komu byś dał chętnie po pysku?:

Kaczyńskiemu

R:Kogo najbardziej lubisz na forum?:

Siebie

R:Co sądzisz o forum?

Jak na razie nie źle się rozkręca

R:Ulubiony gatunek muzyki:

Rock i Metal




Ad.3



109 świeczek i 3 punkty

Nareszcie. Nareszcie mecz, który musiał zakończyć się gładką wygraną Królewskich, naprawdę się tak zakończył, bo ostatnio to różnie z tym bywało. Niemniej jednak, zasłużenie wbiliśmy siedem goli drużynie ultrapragmatycznego Manuela Pellegriniego, który zaskoczył Hiszpanię tymczasowym odsunięciem od składu niemal wszystkich gwiazd, i w dobrych nastrojach przystępujemy do kolejnego pojedynku o trzy punkty w tabeli La Liga. Trudniejszy, ale na pewno nie ponad nasze siły, nawet uszczuplone brakiem Cristiano Ronaldo.

Przede wszystkim zmienia się to, że tym razem gramy na wyjeździe. Mieszczący ponad dwadzieścia dwa tysiące kibiców Estadio El Sardinero był jednak w bieżącym sezonie gościnnym stadionem, na dwanaście rozegranych tam meczów Racing wygrał tylko pięć, a przegrał dwa na samym początku sezonu – z Barceloną (trudno się dziwić) i Getafe. Później po punkcie wywiozły z Kantabrii takie drużyny jak Espanyol, Hércules czy – w poprzednim domowym meczu Racingu – Villarreal, ale powtórzenie tych rezultatów zupełnie nas nie urządza. My musimy wygrać.



HME: bezkonkurencyjna Rogowska sięgnęła po złoto

Anna Rogowska, zdecydowana faworytka do zwycięstwa w konkursie skoku o tyczce, spełniła oczekiwania polskich kibiców i wywalczyła złoty medal podczas halowych mistrzostw Europy w lekkiej atletyce, które odbywają się w Paryżu.

Mistrzyni świata z Berlina zaczęła od rozgrzewki i skoku na wysokość 4,35 m. W następnej próbie Polka strąciła poprzeczkę zawieszoną na wysokości 4,60 m, ale szybko naprawiła swój błąd utrzymując się w czołówce.

Przy wysokości 4,75 m o "złoto" walczyła już tylko Rogowska i Niemka Silke Spiegelburg. Obie zawodniczki zaliczyły tę wysokość w drugiej próbie. W kolejnym skoku nasza reprezentantka poprawiła swój najlepszy rezultat tego sezonu, osiągając 4,80 m. To dla jej rywalki było już zdecydowanie za dużo i Polka mogła cieszyć się z kolejnego złotego medalu.

Polka następnie pobiła rekord życiowy i rekord kraju, pokonując wysokość 4,85 m. Następnie Rogowska atakowała rekord mistrzostw Europy należący do Jeleny Isinbajewej (4,91 m), ale bez powodzenia.

W Paryżu nie startowały dwie inne czołowe tyczkarki światowej czołówki, koleżanka Rogowskiej z reprezentacji, Monika Pyrek oraz "caryca tyczki"



Ad.4



Motywem przewodnim dzisiejszych dowcipów jest Blondynka zazwyczaj głupia ale zdarzają się wyjątki

Dwie blondynki stoją nago przed lustrem. Jedna z nich ma czarne owłosienie łonowe.
- Widzisz – mówi do drugiej - taka całkiem głupia to ja nie jestem!

Blondynka dzwoni do warsztatu samochodowego.
- Coś mi spod auta kapie, takie ciemne, gęste...
Mechanik:
- To olej.
Blondynka:
- OK, no to oleję.

Blondynka do męża:
- Kochanie, czy ty uważasz mnie za idiotkę?
- Nie. Ale mogę się mylić.

Jak mądra blondynka odkręca żarówkę?
- Stoi trzymając żarówkę i czeka, bo wie ze Ziemia się kręci.


                                                                                               
                                                                                                  by Mourinho

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ochrona bydgoszcz Meble biurowe gabinetowe Transkrypcje do sądu Kancelaria Notarialna Kraków